info [@] afydwebdesign.ir

 

09032832415

اهمیت CSS در طراحی سایت مطلب ویژه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

CSS واقعا چه کار می کند؟

CSS مخفف شده Cascade Style Sheet است و به همراه HTML در طراحی انواع سایت ها مورد استفاده قرار میگیرد. CSS را می توان دقیقا مثل دکوراسیون یک خانه در نظر گرفت. با اولین ورود به خانه نظرتان جلب می شود و نحوه چیدمان، رنگبندی و حتی جزئی ترین مسایل باید در نظر گرفته شود.

از CSS هم در طراحی ایستا و هم طراحی پویا استفاده بسیاری می شود و در واقع بدون آن، سایت ظاهری نخواهد داشت و تمام آن پر از نوشته و متن خواهد بود با تعدادی تصاویر که سر جای خود نیستند. حتما با چنین سایت هایی مواجهه شدید. اما نکته ظریف این جا است که آن سایت ها نیز صفحات استایل خود را دارند اما این صفحات یا دارای خطا هستند و یا حذف شده اند که سایت قادر به بارگذاری استایل سایت نیست و ظاهر سایت به هم ریخته به نظر می رسد.

البته نکته ی دیگری هم وجود دارد و آن اینست که امروزه اکثر سایت هایی که از آنها بازدید می کنید اغلب چهره ای عجیب دارند و باعث سردرگمی شما می شوند. این به دلیل عدم توجه به ریز نکات مربوط به CSS است. این در حالیست که آفید وب دیزاین بهترین سعی خود را در طراحی گرافیکی وبسایت ها انجام می دهد. توجه به ریز نکات، انتخاب رنگبندی مناسب و حتی در برخی موارد ایجاد ساده ترین افکت ها برای زیبایی و کاربر پسندی بیشتر، از جمله ویژگی های کاری گروه آفید می باشد.

آخرین ویرایش در شنبه, 20 آذر 1395 ساعت 20:48