info [@] afydwebdesign.ir

 

09032832415

سایت ایستا چیست؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سایت ایستا (کد نویسی)
سایت ایستا (کد نویسی)

 

حتما این سوال برایتان پیش آمده است که سایت ها چه تفاوت هایی در طراحی دارند.سایت ها به دو نوع ایستا و پویا دسته بندی می شوند. در طراحی سایت ایستا از ابزارهایی همچون HTML، CSS، JQuery، Bootstrap و غیره استفاده می شود. بنای اصلی یک سایت ایستا به وسیله HTML ساخته می شود و طراحی، رنگبندی و سایر جزئیات توسط CSS به آن اضافه می شود. اما در این میان، نقش بوت استرپ کمی متفاوت تر است.

 

 نقش بوت استرپ در سایت های ایستا

در واقع بوت استرپ امکاناتی را که طراحان وب برای طراحی پایه ای سایت نیاز دارند را به صورت آماده در اختیار ما قرار می دهد. البته نمی توان به تنهایی از بوت استرپ استفاده کرد زیرا اگر سایت ها تنها از این فریم ورک برای ساخت سایت خود استفاده کنند، در نهایت همه سایت ها ظاهری شبیه به هم خواهد داشت. این در حالیست که سایت باید زیبایی و البته ظاهر خاص خود را داشته باشد تا بازدیدکنندگان را به خود جلب کند. بوت استرپ گرافیک نسبتا تخت و طراحی کنشگرا دارد و این امکان را برای سایت ها فراهم کرده است تا در تمامی صفحه نمایش ها –کوچک یا بزرگ- ظاهری مناسب داشته باشند.

وب سایت ایستا چگونه طراحی می شود؟

سایت های ایستا تنها توسط طراحان قابل طراحی، تغییر و آپدیت می باشد زیرا فرد بایستی دانش کافی در مورد ابزارهایی چون HTML داشته باشد. البته تغییر و یا آپدیت سایت های ایستا همیشه با هزینه همراه بوده و زمان زیادی را در بر می گیرد.

پیشنهاد ما برای طراحی سایت

نظر بر اینکه تغییر و آپدیت اینگونه سایت ها دربردارنده هزینه است، ما به شما سایت پویا را پیشنهاد می کنیم که در مقایسه با نوع ایستا جدیدتر، پیشرفته تر و دارای امکانات بیشتری است. برای مطالعه در مورد سایت پویا اینجا کلیک کنید. 

آخرین ویرایش در شنبه, 20 آذر 1395 ساعت 20:47
محتوای بیشتر در این بخش: معرفی بوت استرپ »